lovely little purse for talented ballerina

CAMILLE ballerine super star 1000Torba powstała dla małej francuskiej artystki. „Żywe srebro”, marzy o balecie. W związku z tym – torebka przeznaczona dla niej musiała być związana z tańcem.

Na przedniej stronie umieszczona została przepastna kieszeń z kolorowej koronki z wyhaftowaną tańczącą baletnicą. Marzenie Camille. Na tylnej zaś stronie, umieszczona została równie pojemna kieszeń z haftem przedstawiającym baletki.

Torebka jest uszyta z różowego weluru, który jest miły w dotyku, podszewka z jasnoróżowego mieniącego się atłasu. Oba te materiały dają poczucie lekkości i komfortu. Dodatki /podszycia pasków, lamówki/ w kolorze srebrnym, ponieważ Camille bardzo lubi błyszczące elementy.

Ale  najbardziej błyszcząca i mieniąca się jest dodatkowa torebka, przypinana na pasku /może ją nosić niezależnie, na końcu ma karabińczyk do np.  kluczy/ z wyhaftowanym imieniem i srebrnym środkiem.

Z tylnej strony – kieszonka na ballerinki – buty do baletu:

torba camille 1000 mix

podszewka wykonana z różowego miękkiego, błyszczącego atłasu.

bag CAMILLE7 doublure 1000

„Dodatkiem specjalnym” jest przypinana mała kosmetyczka z imieniem Camille. Cała wykonana z błyszczących materiałów, które Camille lubi najbardziej…:)

kosmetyzka Camille 1000

 

Produkt artystyczny, wykonany ręcznie, na zamówienie. Pojedynczy egzemplarz.

Torba uszyta dla 7-letniej Camille, na prośbę jej dziadka.  Camille mieszka we Francji.

Torba miejska.

Wykonana metodą patchworkową, z bawełny.

Haftowany napis: Camille;

Haft: Sylwetka tańczącej baletnicy, baletki.

Duże kieszenie na magnesy.  Wewnętrzne kieszonki na suwak.

Przypinana dodatkowa kosmetyczka zasuwana na suwak.

Wymiar: H 40 x L 35 cm.